O firmie 2024-05-27T09:49:51+00:00

O prysznicowo

Prysznicowo - nowy wymiar łazienek

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do sprawdzenia naszej oferty, dzięki której każda łazienka stanie się nie tylko jeszcze piękniejsza, ale też naprawdę dużo bardziej funkcjonalna! Każdy oferowany przez nas odpływ liniowy to połączenie najlepszych cech, jakich można oczekiwać od tego typu produktu. Solidnie wykonane z materiałów wysokiej jakości odpływy liniowe to nasz znak rozpoznawczy, dlatego liczymy na to, że wśród naszego bogatego asortymentu znajdą Państwo odpływ prysznicowy idealny dla siebie, swoich potrzeb i aranżacji łazienki.

Jest w czym wybierać!

Jeśli komuś mogłoby się wydawać, że każdy odpływ liniowy jest taki sam – naszą ofertą z przyjemnością wyprowadzimy z błędu. Propozycje naszego sklepu to najlepszy dowód jak różnorodne wzornictwo może charakteryzować ten praktyczny detal w każdej łazience. Od nowoczesnych po klasyczne propozycje – każdy znajdzie odpływ idealnie dobrany do swojej łazienki!

Jesteśmy polskim producentem z dużym doświadczeniem, dlatego można mieć pewność, iż zakupy u nas są maksymalnie bezpieczne. W razie jakichkolwiek pytań czy też wątpliwości zachęcamy także Państwa do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy najszybciej jak tylko to możliwe, chcąc mieć pewność, iż każdy nasz Klient będzie maksymalnie zadowolony z zakupu.

Jest w czym wybierać!

Jeśli komuś mogłoby się wydawać, że każdy odpływ liniowy jest taki sam – naszą ofertą z przyjemnością wyprowadzimy z błędu. Propozycje naszego sklepu to najlepszy dowód jak różnorodne wzornictwo może charakteryzować ten praktyczny detal w każdej łazience.
Od nowoczesnych po klasyczne propozycje – każdy znajdzie odpływ idealnie dobrany do swojej łazienki!

Kupując u nas można liczyć na:

Aktualności

  • Mycie kabiny prysznicowej

Skuteczne metody czyszczenia odpływu liniowego w prysznicu

Ostatnimi czasy coraz więcej osób decyduje się na montaż prysznica, ponieważ takie rozwiązanie jest wygodniejsze i pozwala znacząco zmniejszyć zużycie wody. Jedną z najmodniejszych propozycji jest prysznic walk-in, czyli półotwarta strefa kąpieli bez brodzika z [...]

  • Czyszczenie odpływu liniowego

Jak dbać o odpływ liniowy – praktyczny poradnik pielęgnacji

Odpływ liniowy, podobnie jak każdy inny rodzaj odpływu, z czasem ulega zabrudzeniu. Do wnętrza dostają się włosy, resztki płynów i inne, drobne zanieczyszczenia, które zapychają ujście wody i stanowią doskonałą pożywkę dla bakterii. Dlatego odpływ [...]

  • Odpływ liniowy prysznicowy

Rozwiązanie dla każdej łazienki

Posiadamy liniowe odpływy prysznicowe dostępne dla każdego typu łazienki i instalacji, niezależnie od tego, czy jest to nowa konstrukcja czy też planują Państwo remont. Odwodnienia liniowe dostępne w naszej ofercie są dostępne w różnych długościach, [...]

  • Kosmetyki obok odpływu liniowego prysznicowego

Korzyści z odpływów do prysznica

Dzięki nim projekt łazienki wejdzie na wyższy poziom. W przeciwieństwie do tradycyjnego odpływu prysznicowego, który musi mieć 4-stronne nachylenie i może być stosowany tylko z małymi płytkami, odpływ liniowy (gulik) wymaga tylko jednokierunkowego nachylenia i [...]

  • Odpływ liniowy srebrny między czarnymi płytkami

Instalacja – łatwiej być nie mogło!

Każdy nasz odpływ linowy jest kompleksowym rozwiązaniem. Produkty są dostarczane jako kompletny zestaw, który składa się tylko z kilku części umożliwiających szybką i łatwą instalację. Korzystając z naszych instrukcji i fachowych porad można w parę [...]

Idealny odpływ prysznicowy? Z nami to proste!

Niezależnie od tego, o jakiej łazience Państwo marzą – nasi fachowcy udzielą szczegółowych wskazówek, które są bardzo pomocne przy określaniu prawidłowego wyboru odpływu dla upragnionego projektu. Niezależnie od tego, czy chodzi o remont czy o całkiem nową łazienkę – wiemy, jak pomóc Państwu dobrać odpływ prysznicowy, aby poprawnie dopasować go do warunków danego miejsca. W tym celu oferujemy w ramach naszego bogatego asortymentu naprawdę szeroką serię rozmiarów – co zapewnia elastyczność podczas procesu instalacji, pozwalając na umieszczenie odpływów odpowiedniego rodzaju w dowolnym miejscu wzdłuż kanału. Mogą Państwo liczyć niezmiennie na kontakt z naszym licencjonowanym profesjonalistą, aby stworzyć podstawy do łazienki doskonałej!

Zapewniamy fachowe doradztwo – dla doskonałej instalacji!

ZOBACZ NASZE ODPŁYWY

Wolność w projekcie

Bogata seria naszych odpływów linowych umożliwia zaprojektowanie łazienki dokładnie tak, jak sobie tego Państwo życzą. Można w niej znaleźć unikalne zestawy, które idealnie nadają się zarówno do małych, jak i dużych podłóg prysznicowych o różnych powierzchniach, np. ze stali nierdzewnej i szkła. Dzięki nowoczesnym i ponadczasowym propozycjom projektowym każdy nasz klient ma niepowtarzalną możliwość personalizowania układu prysznicowego.

Warto wybrać nasze odpływy linowe!

Nasza firma zyskała renomę z powodu designerskich, wysokiej jakości dekoracyjnych odpływów prysznicowych, które równocześnie podkreślają charakter łazienki i wnoszą do niej ogromną funkcjonalność. Dzięki wielokrotnie nagradzanym projektom i innowacjom udało się nam zdobyć zaufanie wielu Klientów, a każda przychylna opinia kierowana pod naszym adresem jest tego najlepszym dowodem. Z nieskrywaną radością pomagamy projektować wymarzone łazienki – bez barier, jeśli chodzi o odpływ prysznicowy. Nasza firma niezmiennie oferuje szeroką gamę wyborów dekoracyjnych i opcji instalacji, tak aby łazienka po remoncie czy też ta całkiem nowa była wykonana dokładnie według Państwa wymagań. Nasze produkty będą jej idealnym udekorowaniem, użyteczną kropką nad „i” w jej pięknie i funkcjonalności.

Jako twórcy nowoczesnych odpływów linowych oferujemy największą gamę produktów. Można się zakochać w eleganckich liniowych kanałach prysznicowych, jakie mamy do zaproponowania!

Ponadto wyróżnia nas:

szybka realizacja zleceń

korzystanie z najwyższej jakości materiałów

szeroka paleta produktów

Masz pytania ?

Nasz ekspert pomoże Ci dobrać odpowiedni produkt!

Dział obsługi klienta:

+ 48 660 760 286 / + 48 694 054 054

Gdzie w sposób szczególny można wykorzystać nasze odpływy linowe?

Dom i mieszkanie

Wystarczy zajrzeć do szerokiego wachlarza naszych propozycji, aby znaleźć projekt, który najlepiej pasuje do domowej łazienki, niezależnie czy jest to klasyczny czy współczesny styl

Branża hotelarska

Dzięki doskonałej funkcjonalności i estetyce nasze odpływy liniowe są popularne zarówno w pensjonatach, jak i w nowych hotelach – wszyscy doceniają ich niekończące się walory.

Opieka zdrowotna

Rozwiązania odwadniające, jakie prezentujemy spełniają wszystkie wymagania stawiane szpitalom, zakładom opieki zdrowotnej czy domom opieki.